Agenda

  • zo
    28
    Feb
    2021

    2de zondag veertigdagentijd

    11:00Balk

    Voorganger: J. de Zwart

  • zo
    28
    Feb
    2021

    2de zondag veertigdagentijd

    11:00Joure

    Voorganger: R. Hoogma

  • zo
    28
    Feb
    2021

    2de zondag veertigdagentijd

    11:00Lemmer

    Voorganger: A. Schothorst

  • zo
    28
    Feb
    2021

    2de zondag veertigdagentijd

    09:30St. Nicolaasga

    Voorganger: R. Hoogma

  • zo
    28
    Feb
    2021

    2de zondag veertigdagentijd

    09:30Woudsend

    Voorganger: H. Mulder

  • zo
    28
    Feb
    2021

    2de zondag veertigdagentijd

    09:30Bakhuizen

    Voorganger: J. de Zwart

  • za
    06
    Mrt
    2021

    3de zondag veertigdagentijd

    19:30St. Nicolaasga

    Voorganger: R. Hoogma

  • zo
    07
    Mrt
    2021

    3de zondag veertigdagentijd

    11:00Woudsend

    Voorganger: J. de Zwart

  • zo
    07
    Mrt
    2021

    3de zondag veertigdagentijd

    11:00Bakhuizen

    Voorganger: T. Terpstra

  • zo
    07
    Mrt
    2021

    3de zondag veertigdagentijd

    09:30Lemmer

    Voorganger: J. de Zwart

  • zo
    07
    Mrt
    2021

    3de zondag veertigdagentijd

    09:30Joure

    Voorganger: A. Schothorst

  • zo
    07
    Mrt
    2021

    3de zondag veertigdagentijd

    09:30Balk

    Voorganger: R. Hoogma

  • za
    13
    Mrt
    2021

    4de zondag veertigdagentijd

    11:00Bakhuizen

    Voorganger: J. de Zwart

  • za
    13
    Mrt
    2021

    4de zondag veertigdagentijd

    11:00St. Nicolaasga

    Voorganger: G. vd Veen

  • za
    13
    Mrt
    2021

    4de zondag veertigdagentijd

    11:00Woudsend

    Voorganger: A. Schothorst

  • za
    13
    Mrt
    2021

    4de zondag veertigdagentijd

    19:00Balk

    Voorganger: J. de Zwart

  • za
    13
    Mrt
    2021

    4de zondag veertigdagentijd

    09:30Joure

    Voorganger: A. Schothorst

  • za
    13
    Mrt
    2021

    4de zondag veertigdagentijd

    09:30Lemmer

    Voorganger: G. vd Veen

  • za
    13
    Mrt
    2021

    4de zondag veertigdagentijd

    09:30Warns

    Voorganger: J. de Zwart

  • za
    20
    Mrt
    2021

    5de zondag veertigdagentijd

    19:00Bakhuizen

    Voorganger: J. de Zwart

  • zo
    21
    Mrt
    2021

    5de zondag veertigdagentijd

    11:00St. Nicolaasga

    Voorganger: J. Okonek

  • zo
    21
    Mrt
    2021

    5de zondag veertigdagentijd

    11:00Woudsend

    Voorganger: R. Hoogma

  • zo
    21
    Mrt
    2021

    5de zondag veertigdagentijd

    11:00St. Nicolaasga

    Voorganger: J. de Zwart

  • zo
    21
    Mrt
    2021

    5de zondag veertigdagentijd

    09:30Joure

    Voorganger: J. de Zwart

  • zo
    21
    Mrt
    2021

    5de zondag veertigdagentijd

    09:30Balk

    Voorganger: I. Roeper

  • zo
    21
    Mrt
    2021

    5de zondag veertigdagentijd

    09:30Lemmer

    Voorganger: R. Hoogma

  • za
    27
    Mrt
    2021

    Palmzondag

    19:00Lemmer

    Voorganger: J. de Zwart

  • za
    27
    Mrt
    2021

    Palmzondag

    19:30Woudsend

    Voorganger: A. Schothorst

  • zo
    28
    Mrt
    2021

    Palmzondag

    11:00Bakhuizen

    Voorganger: J. de Zwart

  • zo
    28
    Mrt
    2021

    Palmzondag

    11:00St. Nicolaasga

    Voorganger: R. Hoogma

  • zo
    28
    Mrt
    2021

    Palmzondag

    09:30Balk

    Voorganger: R. Hoogma

  • zo
    28
    Mrt
    2021

    Palmzondag

    09:30Joure

    Voorganger: A. Schothorst

  • do
    01
    Apr
    2021

    Witte Donderdag

    19:00Balk

    Voorganger: J. de Zwart

  • do
    01
    Apr
    2021

    Witte Donderdag

    19:30St. Nicolaasga

    Voorganger: R. Hoogma en A. Schothorst

  • vr
    02
    Apr
    2021

    Goede Vrijdag

    15:00Balk

    Voorganger: J. de Zwart

  • vr
    02
    Apr
    2021

    Goede Vrijdag

    15:00Joure

    Voorganger: A. Schothorst

  • vr
    02
    Apr
    2021

    Goede Vrijdag

    19:00Lemmer

    Voorganger: J. de Zwart

  • vr
    02
    Apr
    2021

    Goede Vrijdag

    19:00Joure

    Voorganger: A. Schothorst

  • vr
    02
    Apr
    2021

    Goede Vrijdag

    19:30St. Nicolaasga

    Voorganger: R. Hoogma

  • vr
    02
    Apr
    2021

    Goede Vrijdag

    19:30Woudsend

    Voorganger: H. Mulder

  • vr
    02
    Apr
    2021

    Goede Vrijdag

    21:00Bakhuizen

    Voorganger: J. de Zwart

  • za
    03
    Apr
    2021

    Paaszaterdag

    20:00Balk

    Voorganger: J. de Zwart

  • za
    03
    Apr
    2021

    Paaszaterdag

    20:00St. Nicolaasga

    Voorganger: R. Hoogma en A. Schothorst

  • za
    03
    Apr
    2021

    Paaszaterdag

    22:00Bakhuizen

    Voorganger: J. de Zwart

  • za
    03
    Apr
    2021

    Paaszaterdag

    22:00Joure

    Voorganger: R. Hoogma en A. Schothorst

  • zo
    04
    Apr
    2021

    Paaszondag

    11:00Balk

    Voorganger: A. Schothorst

  • zo
    04
    Apr
    2021

    Paaszondag

    11:00Joure

    Voorganger: R. Hoogma

  • zo
    04
    Apr
    2021

    Paaszondag

    11:00Lemmer

    Voorganger: J. de Zwart

  • zo
    04
    Apr
    2021

    Paaszondag

    09:30Sloten

    Voorganger: R. Hoogma

  • zo
    04
    Apr
    2021

    Paaszondag

    09:30Woudsend

    Voorganger: J. de Zwart

  • ma
    05
    Apr
    2021

    Tweede Paasdag

    09:30St. Nicolaasga

    Voorganger: R. Hoogma